Тотална летна распродажба со Grouper

  1. Акцијата важи за производи со цена повисока од 3000 денари. 2. Акцијата важи единствено со купон од Grouper. 3. Со еден купон од 99 денари може да купите еден производ. 4. За селектираната колекција на Esprit, G-shock, Edifice, Swiss Military, Cover, Daniel Klein e – 20 %. 5. Акцијата не се комбинира со […]

повеќе →

Last days електронски ваучер b watch 1920

Последни денови од важноста на b watch 1920 ваучерите. Сега достапни и во електронска форма. Ваше останува да кликнете на овој линк, и да го покажете на продажниот асистентво било која од нашите подружници.   *Следете нѐ и на социјалните мрежи: Facebook:  https://www.facebook.com/BWatchShop Instagram:  https://www.instagram.com/bwatchshop   Ве очекуваме.  

повеќе →

Нов продажен салон ТЕТОВО b watch 1920

Почитувани пријатели, ни претставува чест и задоволство да го најавиме отворањето на нашиот нов продажен салон во Тетово, кој се наоѓа на ул. Маршал Тито број 74.   Тимот на на b watch 1920 и понатаму продолжува да работи според потребите и барањата на своите ценети клиенти, па во оваа продавница потрошувачите од Тетово и […]

повеќе →

b watch 1920 вработува продажен асистент во ТЕТОВО

B watch 1920 како најценет и добро познат бренд за продажба на часовници и накит во Македонија, има потреба од продажни асистенти во Tетово. Потребни ни се кандидати на возраст од 25 до 35 години кои се подготвени да се докажат и научат неопходни вештини за започнување на својата кариера со искусен тим за продажба. […]

повеќе →

Нова колекција на ESPRIT единствено во b watch 1920

#IAMREFRESHED   Најновата пролет-лето колекција на Esprit единствено во салоните на b watch 1920. Со слоганот  #WESTARTNOW, брендот миленик на трендсетерите ја објавува својата шарена и разиграна колекција. ESPRIT создава модели изработени од висококвалитетни материјали и со исклучителна посветеност на дизајнот и префинетиот изглед. Оваа колекција, по се изгледа е најочекуваната оваа година, поради обновените […]

повеќе →