Нов продажен салон ТЕТОВО b watch 1920

Почитувани пријатели, ни претставува чест и задоволство да го најавиме отворањето на нашиот нов продажен салон во Тетово, кој се наоѓа на ул. Маршал Тито број 74.   Тимот на на b watch 1920 и понатаму продолжува да работи според потребите и барањата на своите ценети клиенти, па во оваа продавница потрошувачите од Тетово и […]

повеќе →

b watch 1920 вработува продажен асистент во ТЕТОВО

B watch 1920 како најценет и добро познат бренд за продажба на часовници и накит во Македонија, има потреба од продажни асистенти во Tетово. Потребни ни се кандидати на возраст од 25 до 35 години кои се подготвени да се докажат и научат неопходни вештини за започнување на својата кариера со искусен тим за продажба. […]

повеќе →

Нова колекција на ESPRIT единствено во b watch 1920

#IAMREFRESHED   Најновата пролет-лето колекција на Esprit единствено во салоните на b watch 1920. Со слоганот  #WESTARTNOW, брендот миленик на трендсетерите ја објавува својата шарена и разиграна колекција. ESPRIT создава модели изработени од висококвалитетни материјали и со исклучителна посветеност на дизајнот и префинетиот изглед. Оваа колекција, по се изгледа е најочекуваната оваа година, поради обновените […]

повеќе →

b watch 1920 за СИТЕ студенти

  Правилник за користење на акцијата b watch 1920 за сите студенти 1. Акцијата важи за производи над 3000 денари. 2. Акцијата важи за 10ките добиени од Септември 2017 година до денес. 3. Акцијата важи и за накитот над 3000денари. 4. Екслузивните колекции (G-schock, Edifice, Festina new collection, Esprit new collection, Casio new collection) и […]

повеќе →

Промоција за Валентајн вo b watch 1920

Со секој купен часовник од новата колекција со цена поголема од 4000 денари следува изненадување. Изненадувањата се во ограничена количина. Промоцијата трае од 9ти до 14ти. На старата колекција се одобрува 50% намалување. Намалувањето од точка 4 не се комбинира со други акции, попусти, кешбек, изненадувања. B watch 1920 го задржува правото да ја прекине […]

повеќе →