40% намалување преку Grouper

Добивате Купон од 99 ден. со кој добивате 40% попуст на часовници и накит Купонот важи за машки и женски модели на часовници и накит Еден купон важи за 1 часовник или 1 парче накит *Дел од брендовите на часовници достапни во b watch 1920: Casio, Obaku, Esprit, Pierre Cardin, Festina, Swiss Military, Cover, U.S. Polo ASSN Услови […]

повеќе →

Правилник за акцијата за студенти

1. Акцијата важи за часовници над 3000 денари 2. Акцијата важи само за 10ките добиени во 2017 година 3. Акцијата важи и за накитот над 3000 денари 4. Акцијата не важи за G-Schock часовниците 5. Со една 10ка може да купите еден часовник со 50% попуст 6. Акцијата не може се комбинира со други попусти, […]

повеќе →

U.S POLO ASSN since 1890

Eксклузивно нов бренд на часовници во b watch , U.S POLO ASSN, често нарекуван „Крал на Спортот „ кој е еден од најстарите светски јавачки дисциплини. Бренд полн со изненадувања, а елеганцијата, традицијата, софицистицираноста и вистинскиот спортски дух како и прифатливата цена се главна одлика на целата колекција. Секој модел на часовник се одразува со […]

повеќе →

30% намалување на часовници и накит

Матуранти и апсолвенти, Посетете ги нашите продажни салони и искористете го моменталниот попуст од 30%. Повеќе информации прочитајте во правилникот за акцијата: 1. 30% намалување на часовници и накит во bwatch 2. Новите модели имаат намалување од 20% 3. Попустот се однесува на накитот од брендовите Lotus и Esprit 4. Попустот се однесува и на […]

повеќе →

COVER – нов швајцарски бренд за часовници во B-Watch

Да му посакаме добредојде на уште еден швајцарски бренд за часовници COVER. COVER часовниците се симбол за иновативен дизајн комплетно прилагоден на пулсот на времето. Брендот произлегува од намерата на потрошувачот да му се понуди софистицирани, модерен и квалитетен швајцарски изработени часовник по најприфатлива цена. Независно дали сте во потрага по класичен, спортски или елегантен […]

повеќе →