U.S POLO ASSN since 1890

Eксклузивно нов бренд на часовници во b watch , U.S POLO ASSN, често нарекуван „Крал на Спортот „ кој е еден од најстарите светски јавачки дисциплини. Бренд полн со изненадувања, а елеганцијата, традицијата, софицистицираноста и вистинскиот спортски дух како и прифатливата цена се главна одлика на целата колекција. Секој модел на часовник се одразува со […]

повеќе →

30% намалување на часовници и накит

Матуранти и апсолвенти, Посетете ги нашите продажни салони и искористете го моменталниот попуст од 30%. Повеќе информации прочитајте во правилникот за акцијата: 1. 30% намалување на часовници и накит во bwatch 2. Новите модели имаат намалување од 20% 3. Попустот се однесува на накитот од брендовите Lotus и Esprit 4. Попустот се однесува и на […]

повеќе →

COVER – нов швајцарски бренд за часовници во B-Watch

Да му посакаме добредојде на уште еден швајцарски бренд за часовници COVER. COVER часовниците се симбол за иновативен дизајн комплетно прилагоден на пулсот на времето. Брендот произлегува од намерата на потрошувачот да му се понуди софистицирани, модерен и квалитетен швајцарски изработени часовник по најприфатлива цена. Независно дали сте во потрага по класичен, спортски или елегантен […]

повеќе →

Нов продажен салон во Битола

Почитувани, со гордост ве известуваме дека нашиот ланец на продажни салони се повеќе се шири низ цела Македонија. Нашиот осми продажен салон овој месец го отворивме во градот на конзулите Битола 🙂 Со ова официјално го започнавме и нашето комплетно ребрендирање. Ново лого, нов изглед, многу по отмено и елегантно. Очекувајте многу новости од нас! […]

повеќе →

Правилник за акција за студенти со 10ка во индекс

1. Со една 10ка во индекс може да купите еден производ (часовник, накит или ремче) Со Lyoness картичка и 10ка во индекс добивате 54% намалување Со 10ка во индекс без картичка добивате 47% намалување 2. Акцијата важи за накитот од брендот Lotus и Esprit Jewelry 3. Акцијата важи за ремчињата од брендот Hirsch 4. Акцијата […]

повеќе →