Нов продажен салон на B-Watch во Skopje City Mall

Почитувани потрошувачи, Чест и задоволство ни е да ви го најавиме отворањето на нашиот нов, седми продажен салон.  Лоциран е во најголемиот шопинг центар во Македонија, Skopje City Mall, на првиот кат. Повелете секој ден од 10.00 до 22.00 часот и одберете часовник од нашите брендови. Бидете секогаш на време и следете ги сите наши […]

повеќе →

Потребни се продажни асистенти за Скопје и Охрид

Во потрага сме по нов член на нашиот продажен тим! Што бараме? Комуникативност Продавачки вештини Моќ за убедување Подготвеност за тимска работа Флексибилност Креативност Доколку се препознавте во барем 4 од наведените карактеристики, испратете ни ја вашата биографија на contact@b-watch.com.mk најдоцна до петок 22.04.2016 . Биди и ти дел од тимот кој знае како да […]

повеќе →

B-Watch – генерален спонзор на Mariovo off road experience ’15

Како и минатата година, така и оваа, B-Watch е генерален спонзор на настанот „Мариово off road experience -enter the wildness“ кој ќе се одржи од 29 до 31 мај 2015. Секој учесник кој ќе купи карта за настанот од B-Watch во Капитол Мол, ќе добие подарок кабаница за дожд. Цената на картата е 600 денари […]

повеќе →

Отворен нов салон на B-Watch во Охрид

Драги наши пријатели, На ваше барање и наше големо задоволство, од 01.05.2015, започна со работа нашиот нов продажен салон во центарот на Охрид. Бидете секогаш на време и следете ги сите наши новости и акции. Во прилог неколку фотографии од отворањето. Се гледаме во Чаршија!

повеќе →