Ние ги послушавме вашите желби!

Вистинскиот попуст побарајте го кај нас! Правилник: 1. Акцијата важи до Нова година, за сите брендови 2. Акцијата не важи за претходно намалени часовници 3. Акцијата не важи за часовници кои се поевтини од 3.000 денари 4. Акцијата не важи за G-Shock, Edifice и Pro Trek 5. Акцијата не може да се комбинира со претходно […]

повеќе →

Акција по повод ДЕНОТ НА СТУДЕНТИТЕ

Правилник: – Акцијата не важи за Edifice, G-Shock и ProTrek – Акцијата важи и за накит и за часовници – Акцијата се однесува за сите 10ки – Една 10ка, еден часовник – 10ката може да биде од сите факултети – Прифаќаме десетки од електронски индекс, кои ќе бидат испечатени на хартија – Акцијата не важи […]

повеќе →

Вработуваме!

Во потрага сме по нов член на нашиот продажен тим! Што бараме? Комуникативност Продавачки вештини Моќ за убедување Подготвеност за тимска работа Флексибилност Креативност Доколку се препознавте во барем 4 од наведените карактеристики, испратете ни ја вашата биографија на contact@b-watch.com.mk најдоцна до 06.11.2014. Биди и ти дел од тимот кој знае како да продава! *Работната […]

повеќе →

„Wake Up Music Festival Vol.2” – Фото

На 19, 20 и 21 ви Септември 2014 година по втор пат се одржа „Wake Up Music FestivalVol.2”, настан за љубителите на електронската и хип-хоп музиката, со настап на реномирани музички имиња. Публиката во Штип уживаше во тридневната забава поддржана од B-Watch. Погледнете дел од атмосферата низ фотографии.

повеќе →

Поддршка за „Wake Up Music Festival Vol.2”

На 19, 20 и 21 ви Септември 2014 година по втор пат ќе се одржи „Wake Up Music FestivalVol.2”, настан за љубителите на електронската и хип-хоп музиката, со настап на реномирани музички имиња, со цел да се достигне врвот на клубската сцена во регионот. Концептот на овој музички фестивал е три дневна богата музичка програма […]

повеќе →