Нов продажен салон ТЕТОВО b watch 1920

Почитувани пријатели, ни претставува чест и задоволство да го најавиме отворањето на нашиот нов продажен салон во Тетово, кој се наоѓа на ул. Маршал Тито број 74.

 

Тимот на на b watch 1920 и понатаму продолжува да работи според потребите и барањата на своите ценети клиенти, па во оваа продавница потрошувачите од Тетово и воопшто од Западна Македонија, ќе можат да најдат одлични часовници и накит од брендовите Casio, Festina, Swiss Military, Obaku, Esprit, US Polo Assn, Cover, Daniel Klein, Pierre Cardin, G-Shock, Edifice и многу други.

 

Продолжуваме заедно да создаваме спомени.

 

*Следете нѐ и на социјалните мрежи:

Facebook:  https://www.facebook.com/BWatchShop
Instagram:  https://www.instagram.com/bwatchshop