40% намалување преку Grouper

bwatch_grouper_900px_fb-post

Добивате

Купон од 99 ден. со кој добивате 40% попуст на часовници и накит

 • Купонот важи за машки и женски модели на часовници и накит
 • Еден купон важи за 1 часовник или 1 парче накит

*Дел од брендовите на часовници достапни во b watch 1920: Casio, Obaku, Esprit, Pierre Cardin, Festina, Swiss Military, Cover, U.S. Polo ASSN

Услови

 • Купонот може да се искористи од 18.07.2017 до 31.07.2017
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Купонот важи за сите локации на b watch 1920
 • Купонот важи за женски и машки часовници, накит и ремчиња освен G-Shock
 • Акцијата не се комбинира со претходно купени производи
 • Акцијата не се комбинира со други попусти и акции
 • За повеќе производи потребно е да купите соодветен број на купони
 • Акцијата не важи за часовниците, накитот и ремчињата што се со цена помала од 3000 денари
 • Плаќањето на производот со попуст се врши директно во продавниците на b watch 1920, а попустот се добива единствено со овој купон
 • Доколку не го искористите купонот, средствата за истиот не може да бидат вратени.
 • Ограничени количини!

Линк од Grouper: http://bit.ly/2eI9HV3