ОBAKU V146LXCIMC

ЦЕНА: 8.490 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

ОBAKU

МОДЕЛ

V146LXCIMC

КАТЕГОРИЈА

Елегантни, Женски, Модерни

МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕ

Челик

МАТЕРИЈАЛ НА РЕМЧЕ

Челик

БОЈА

Сребрена

СТАКЛО

Минерално стакло

ФУНКЦИИ

Часови и минути

ВОДООТПОРНОСТ

3 ATM

ГАРАНЦИЈА

2 год