V146LXVNMN

ОBAKU V146LXVNMN

ЦЕНА: 9.690 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

ОBAKU

МОДЕЛ

V146LXVNMN

КАТЕГОРИЈА

Елегантни, Женски

МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕ

Челик

МАТЕРИЈАЛ НА РЕМЧЕ

Челик

БОЈА

Бакарна, Кафеава

ГАРАНЦИЈА

2 год

СТАКЛО

Минерално стакло

ФУНКЦИИ

Часови и минути

ВОДООТПОРНОСТ

3 ATM