V158LEGIMC

ОBAKU V158LEGIMC

ЦЕНА: 9.690 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

ОBAKU

МОДЕЛ

V158LEGIMC

КАТЕГОРИЈА

Елегантни, Женски

МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕ

Циркони, Челик

МАТЕРИЈАЛ НА РЕМЧЕ

Челик

БОЈА

Бела, Златна

ГАРАНЦИЈА

2 год

СТАКЛО

Минерално стакло

ФУНКЦИИ

Часови и минути

ВОДООТПОРНОСТ

3 ATM