V158LEVJMJ

ОBAKU V158LEVJMJ

ЦЕНА: 10.890 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

ОBAKU

МОДЕЛ

V158LEVJMJ

КАТЕГОРИЈА

Елегантни, Женски, Модерни

МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕ

Челик

МАТЕРИЈАЛ НА РЕМЧЕ

Челик

БОЈА

Црна, Златна

ФУНКЦИИ

Часови и минути

ГАРАНЦИЈА

2 год