v146leggmg

ОBAKU V167LXCIMC

V167LXCIMC-komplet

ЦЕНА: 7.990 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

ОBAKU

МОДЕЛ

V146LEGGMG

КАТЕГОРИЈА

Елегантни, Женски, Модерни

МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕ

Челик

МАТЕРИЈАЛ НА РЕМЧЕ

Челик

БОЈА

Бела, Сребрена

СТАКЛО

Минерално стакло

ФУНКЦИИ

Часови и минути

ВОДООТПОРНОСТ

3 ATM

ГАРАНЦИЈА

2 год