v169gdcimc

ОBAKU V169GDCIMC

v169gdcimc-komplet

ЦЕНА: 13.090 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

ОBAKU

МОДЕЛ

V169GDCIMC

КАТЕГОРИЈА

Машки, Модерни

МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕ

Челик

МАТЕРИЈАЛ НА РЕМЧЕ

Челик

БОЈА

Бела, Сребрена

ФУНКЦИИ

Часови минути секунди и датум

ВОДООТПОРНОСТ

3 ATM

ГАРАНЦИЈА

2 год

СТАКЛО

Минерално стакло