V173LXVLRA

ОBAKU V173LXVLRA

ЦЕНА: 10.490 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

ОBAKU

МОДЕЛ

V173LXVLRA

КАТЕГОРИЈА

Елегантни, Женски, Модерни

МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕ

Челик

МАТЕРИЈАЛ НА РЕМЧЕ

Кожа

БОЈА

Златна, Сина

ФУНКЦИИ

Часови и минути

ГАРАНЦИЈА

2 год