V177LEVNMN

ОBAKU V177LEVNMN

ЦЕНА: 8.990 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

    Овој производ можете да го купите во:

Дополнителни информации

БРЕНД

ОBAKU

МОДЕЛ

V177LEVNMN

КАТЕГОРИЈА

Елегантни, Женски

МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕ

Циркони, Челик

МАТЕРИЈАЛ НА РЕМЧЕ

Челик

БОЈА

Бакарна, Кафеава

ГАРАНЦИЈА

2 год

СТАКЛО

Минерално стакло

ФУНКЦИИ

Часови и минути

ВОДООТПОРНОСТ

3 ATM