v180gcvlml

ОBAKU V180GCVLML

ЦЕНА: 13.790 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

    Овој производ можете да го купите во:

Дополнителни информации

БРЕНД

ОBAKU

МОДЕЛ

V180GCVLML

КАТЕГОРИЈА

Машки, Модерни

МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕ

Челик

МАТЕРИЈАЛ НА РЕМЧЕ

Челик

БОЈА

Златна, Сина

ФУНКЦИИ

24ч време, Дата, Штоперица, Часови, минути и секунди

ВОДООТПОРНОСТ

5 ATM

ГАРАНЦИЈА

2 год

СТАКЛО

Минерално стакло