v181gdgwrb

ОBAKU V181GDGWRB

ЦЕНА: 9.190 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

ОBAKU

МОДЕЛ

V181GDGWRB

КАТЕГОРИЈА

Машки, Модерни

МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕ

Челик

МАТЕРИЈАЛ НА РЕМЧЕ

Кожа

БОЈА

Бела, Црна, Златна

ФУНКЦИИ

Дата, Часови, минути и секунди

ВОДООТПОРНОСТ

3 ATM

ГАРАНЦИЈА

2 год

СТАКЛО

Минерално стакло