v182gmvwrn

ОBAKU V182GMVWRN

ЦЕНА: 11.990 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

ОBAKU

МОДЕЛ

V182GMVWRN

КАТЕГОРИЈА

Машки, Модерни

МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕ

Челик

МАТЕРИЈАЛ НА РЕМЧЕ

Кожа

БОЈА

Кафеава, Бела, Златна

ФУНКЦИИ

Ден и Дата, Часови, минути и секунди

ВОДООТПОРНОСТ

5 ATM

ГАРАНЦИЈА

2 год

СТАКЛО

Минерално стакло