ОBAKU V186LXCWMC

ЦЕНА: 8.690 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

ОBAKU

МОДЕЛ

V186LXCWMC

КАТЕГОРИЈА

Елегантни, Женски, Модерни

МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕ

Челик

МАТЕРИЈАЛ НА РЕМЧЕ

Челик

БОЈА

Бела

СТАКЛО

Минерално стакло

ФУНКЦИИ

Часови минути и секунди

ВОДООТПОРНОСТ

3 ATM

ГАРАНЦИЈА

2 год