v186lxvwrn

ОBAKU V186LXVWRN

ЦЕНА: 9.690 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

ОBAKU

МОДЕЛ

V186LXVWRN

КАТЕГОРИЈА

Машки, Модерни

МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕ

Челик

МАТЕРИЈАЛ НА РЕМЧЕ

Кожа

БОЈА

Кафеава, Бела, Златна

ФУНКЦИИ

Часови, минути и секунди

ВОДООТПОРНОСТ

3 ATM

ГАРАНЦИЈА

2 год

СТАКЛО

Минерално стакло