V190GDVBMB

ОBAKU V190GDVBMB

ЦЕНА: 12.590 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

ОBAKU

МОДЕЛ

V190GDVBMB

КАТЕГОРИЈА

Машки, Модерни

МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕ

Челик

МАТЕРИЈАЛ НА РЕМЧЕ

Челик

БОЈА

Црна, Златна

ГАРАНЦИЈА

2 год