V195LXVNMN

ОBAKU V195LXVNMN

ЦЕНА: 7.990 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

ОBAKU

МОДЕЛ

V195LXVNMN

КАТЕГОРИЈА

Елегантни, Женски, Модерни

МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕ

Челик

МАТЕРИЈАЛ НА РЕМЧЕ

Челик

БОЈА

Кафеава, Златна

ФУНКЦИИ

Часови и минути

ГАРАНЦИЈА

2 год