v196gucurz

ОBAKU V196GUCURZ

ЦЕНА: 10.790 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

    Овој производ можете да го купите во:

Дополнителни информации

БРЕНД

ОBAKU

МОДЕЛ

V196GUCURZ

КАТЕГОРИЈА

Машки, Модерни

МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕ

Челик

МАТЕРИЈАЛ НА РЕМЧЕ

Кожа

БОЈА

Кафеава, Сребрена, Црна

ФУНКЦИИ

24ч време, Штоперица, Часови, минути и секунди

ВОДООТПОРНОСТ

5 ATM

ГАРАНЦИЈА

2 год

СТАКЛО

Минерално стакло