v196guvwrn

ОBAKU V196GUVWRN

ЦЕНА: 12.290 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

ОBAKU

МОДЕЛ

V196GUVWRN

КАТЕГОРИЈА

Машки, Модерни

МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕ

Челик

МАТЕРИЈАЛ НА РЕМЧЕ

Кожа

БОЈА

Кафеава, Бела, Златна

ФУНКЦИИ

24ч време, Штоперица, Часови, минути и секунди

ВОДООТПОРНОСТ

5 ATM

ГАРАНЦИЈА

2 год

СТАКЛО

Минерално стакло