v197gxcwrn

ОBAKU V197GXCWRN

ЦЕНА: 5.390 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

ОBAKU

МОДЕЛ

V197GXCWRN

КАТЕГОРИЈА

Машки, Модерни

МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕ

Челик

МАТЕРИЈАЛ НА РЕМЧЕ

Кожа

БОЈА

Кафеава, Бела, Сребрена

ВОДООТПОРНОСТ

3 ATM

ФУНКЦИИ

Часови, минути и секунди

ГАРАНЦИЈА

2 год

СТАКЛО

Минерално стакло