V197LXCWRB

ОBAKU V197LXCWRB

ЦЕНА: 5.390 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

ОBAKU

МОДЕЛ

V197LXCWRB

КАТЕГОРИЈА

Елегантни, Женски, Модерни

МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕ

Челик

МАТЕРИЈАЛ НА РЕМЧЕ

Кожа

БОЈА

Бела, Сребрена, Црна

ФУНКЦИИ

Часови минути и секунди

ГАРАНЦИЈА

2 год