V197LXVLML

ОBAKU V197LXVLML

ЦЕНА: 6.790 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

ОBAKU

МОДЕЛ

V197LXVLML

КАТЕГОРИЈА

Елегантни, Женски, Модерни

МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕ

Челик

МАТЕРИЈАЛ НА РЕМЧЕ

Челик

БОЈА

Црна, Златна

ФУНКЦИИ

Часови минути и секунди

ГАРАНЦИЈА

2 год