V201LDCLRZ

ОBAKU V201LDCLRZ

ЦЕНА: 7.590 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

ОBAKU

МОДЕЛ

V201LDCLRZ

КАТЕГОРИЈА

Елегантни, Женски, Модерни

МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕ

Челик

МАТЕРИЈАЛ НА РЕМЧЕ

Кожа

БОЈА

Кафеава, Сребрена, Сива

ФУНКЦИИ

Часови и минути

ГАРАНЦИЈА

2 год