V201LDVJRJ

ОBAKU V201LDVJRJ

ЦЕНА: 7.990 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

    Овој производ можете да го купите во:

Дополнителни информации

БРЕНД

ОBAKU

МОДЕЛ

V201LDVJRJ

КАТЕГОРИЈА

Елегантни, Женски, Модерни

МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕ

Челик

МАТЕРИЈАЛ НА РЕМЧЕ

Кожа

БОЈА

Сива, Златна

ФУНКЦИИ

Часови и минути

ГАРАНЦИЈА

2 год