V206LRCWMC

ОBAKU V206LRCWMC

ЦЕНА: 9.890 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

ОBAKU

МОДЕЛ

V206LRCWMC

КАТЕГОРИЈА

Елегантни, Женски, Модерни

МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕ

Челик

МАТЕРИЈАЛ НА РЕМЧЕ

Челик

БОЈА

Бела, Сребрена

ФУНКЦИИ

Часови минути и секунди

ГАРАНЦИЈА

2 год