V206LRVWMV

ОBAKU V206LRVWMV

ЦЕНА: 11.590 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

ОBAKU

МОДЕЛ

V206LRVWMV

КАТЕГОРИЈА

Елегантни, Женски, Модерни

МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕ

Челик

МАТЕРИЈАЛ НА РЕМЧЕ

Челик

БОЈА

Бела, Златна

ФУНКЦИИ

Часови минути и секунди

ГАРАНЦИЈА

2 год