V207LEGIMC

ОBAKU V207LEGIMC

ЦЕНА: 10.490 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

ОBAKU

МОДЕЛ

V207LEGIMC

КАТЕГОРИЈА

Елегантни, Женски, Модерни

МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕ

Челик

МАТЕРИЈАЛ НА РЕМЧЕ

Челик

БОЈА

Сребрена, Златна

ФУНКЦИИ

Часови и минути

ГАРАНЦИЈА

2 год