V208GMCLMC

ОBAKU V208GMCLMC

ЦЕНА: 11.590 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

ОBAKU

МОДЕЛ

V208GMCLMC

КАТЕГОРИЈА

Машки, Модерни

МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕ

Челик

МАТЕРИЈАЛ НА РЕМЧЕ

Челик

БОЈА

Сребрена, Сина

ГАРАНЦИЈА

2 год