V208GMVBMB

ОBAKU V208GMVBMB

ЦЕНА: 13.690 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

ОBAKU

МОДЕЛ

V208GMVBMB

КАТЕГОРИЈА

Машки, Модерни

МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕ

Челик

МАТЕРИЈАЛ НА РЕМЧЕ

Челик

БОЈА

Црна, Златна

ГАРАНЦИЈА

2 год