V209LXVJRJ

ОBAKU V209LXVJRJ

ЦЕНА: 5.890 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

ОBAKU

МОДЕЛ

V209LXVJRJ

КАТЕГОРИЈА

Елегантни, Женски, Модерни

МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕ

Челик

МАТЕРИЈАЛ НА РЕМЧЕ

Кожа

БОЈА

Сива, Златна

ФУНКЦИИ

Часови и минути

ГАРАНЦИЈА

2 год