V209LXVJRJ

ОBAKU V209LXVJRJ

ЦЕНА: 6.690 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

ОBAKU

МОДЕЛ

V209LXVJRJ

КАТЕГОРИЈА

Елегантни, Женски, Модерни

МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕ

Челик

МАТЕРИЈАЛ НА РЕМЧЕ

Кожа

БОЈА

Црна, Златна

ФУНКЦИИ

Часови минути и секунди

ГАРАНЦИЈА

2 год