V210GTCBRN

ОBAKU V210GTCBRN

ЦЕНА: 16.190 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

ОBAKU

МОДЕЛ

V210GTCBRN

КАТЕГОРИЈА

Машки, Модерни

МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕ

Челик

МАТЕРИЈАЛ НА РЕМЧЕ

Кожа

БОЈА

Кафеава, Сребрена, Црна

ГАРАНЦИЈА

2 год

МЕХАНИЗАМ

Автоматик