V210GTCIRZ

ОBAKU V210GTCIRZ

ЦЕНА: 16.790 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

ОBAKU

МОДЕЛ

V210GTCIRZ

КАТЕГОРИЈА

Машки, Модерни

МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕ

Челик

МАТЕРИЈАЛ НА РЕМЧЕ

Кожа

БОЈА

Кафеава, Бела, Сребрена

ГАРАНЦИЈА

2 год