V211LXVJMJ

ОBAKU V211LXVJMJ

ЦЕНА: 6.490 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

ОBAKU

МОДЕЛ

V211LXVJMJ

КАТЕГОРИЈА

Елегантни, Женски, Модерни

МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕ

Челик

МАТЕРИЈАЛ НА РЕМЧЕ

Челик

БОЈА

Црна, Златна

ФУНКЦИИ

Часови минути и секунди

ГАРАНЦИЈА

2 год