V218LXVNSN

ОBAKU V218LXVNSN

ЦЕНА: 11.690 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

ОBAKU

МОДЕЛ

V218LXVNSN

КАТЕГОРИЈА

Елегантни, Женски, Модерни

МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕ

Челик

МАТЕРИЈАЛ НА РЕМЧЕ

Челик

БОЈА

Бордо, Златна

ФУНКЦИИ

Часови и минути

ГАРАНЦИЈА

2 год