V225LXVNMN

ОBAKU V225LXVNMN

ЦЕНА: 8.790 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

ОBAKU

МОДЕЛ

V225LXVNMN

КАТЕГОРИЈА

Елегантни, Женски, Модерни

МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕ

Челик

МАТЕРИЈАЛ НА РЕМЧЕ

Челик

БОЈА

Црна, Златна

ФУНКЦИИ

Часови и минути

ГАРАНЦИЈА

2 год