EFR-539D-1A2_1000x1000

CASIO EFR-539D-1A2

ЦЕНА: 10.790 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Ново

Дополнителни информации

БРЕНД

CASIO

МОДЕЛ

EFR-539D-1A2

ГАРАНЦИЈА

2 год

СТАКЛО

Минерално

БАТЕРИЈА

2 години

БОЈА

Сребрена, Црна, Сина

CASIO

CASIO е водечки бренд на кварцни и дигитални часовници и е пионер во индустријата дури од 1946.
CASIO часовниците се специфично дизајнирани од класични, до спортски за да бидат функционални и идеални за модерниот стил на живот како и за вљубените во авантури.
Часовниците не само што го мерат времето, туку и нудат информации кои го олеснуваат секојдневниот живот.