EFR-552L-7A_1000x1000

CASIO EFR-552L-7A

ЦЕНА: 10.390 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Ново

Дополнителни информации

БРЕНД

CASIO

МОДЕЛ

EFR-552L-7A

ГАРАНЦИЈА

2 год

СТАКЛО

Минерално

БАТЕРИЈА

2 години

БОЈА

Кафеава, Бела, Сребрена

CASIO

CASIO е водечки бренд на кварцни и дигитални часовници и е пионер во индустријата дури од 1946.
CASIO часовниците се специфично дизајнирани од класични, до спортски за да бидат функционални и идеални за модерниот стил на живот како и за вљубените во авантури.
Часовниците не само што го мерат времето, туку и нудат информации кои го олеснуваат секојдневниот живот.