EQS-800CDB-1B

CASIO EQS-800CDB-1B

ЦЕНА: 12.490 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

    Овој производ можете да го купите во:

Дополнителни информации

БРЕНД

CASIO

МОДЕЛ

EQS-800CDB-1B

ГАРАНЦИЈА

2 год

СТАКЛО

Минерално

МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕ

Челик

БОЈА

Сребрена, Црна, Сина

МАТЕРИЈАЛ НА РЕМЧЕ

Челик

CASIO

CASIO е водечки бренд на кварцни и дигитални часовници и е пионер во индустријата дури од 1946.
CASIO часовниците се специфично дизајнирани од класични, до спортски за да бидат функционални и идеални за модерниот стил на живот како и за вљубените во авантури.
Часовниците не само што го мерат времето, туку и нудат информации кои го олеснуваат секојдневниот живот.