AN8050-51E

CITIZEN AN8050-51E

ЦЕНА: 9.190 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

CITIZEN

МОДЕЛ

AN8050-51E

КАТЕГОРИЈА

Машки, Луксузни, Модерни

БОЈА

Сребрена, Црна

ГАРАНЦИЈА

2 год

ВОДООТПОРНОСТ

5 ATM