AT2141-52L

CITIZEN AT2141-52L

ЦЕНА: 19.990 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

CITIZEN

МОДЕЛ

AT2141-52L

КАТЕГОРИЈА

Машки, Луксузни, Модерни

БОЈА

Сребрена, Сина

ГАРАНЦИЈА

2 год

ВОДООТПОРНОСТ

5 ATM