AT2396-19X

CITIZEN AT2396-19X

ЦЕНА: 17.990 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

CITIZEN

МОДЕЛ

AT2396-19X

КАТЕГОРИЈА

Машки, Луксузни, Модерни

БОЈА

Кафеава, Сребрена

ГАРАНЦИЈА

2 год

ВОДООТПОРНОСТ

5 ATM