AW7010-54L

CITIZEN AW7010-54L

ЦЕНА: 14.290 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

CITIZEN

МОДЕЛ

AW7010-54L

КАТЕГОРИЈА

Машки, Луксузни, Модерни

БОЈА

Сребрена, Сина

ГАРАНЦИЈА

2 год

ВОДООТПОРНОСТ

5 ATM