BF2018-52EE

CITIZEN BF2018-52EE

ЦЕНА: 8.790 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

    Овој производ можете да го купите во:

Дополнителни информации

БРЕНД

CITIZEN

МОДЕЛ

BF2018-52EE

КАТЕГОРИЈА

Машки, Луксузни, Модерни

БОЈА

Сребрена, Црна, Златна

ГАРАНЦИЈА

2 год

ВОДООТПОРНОСТ

5 ATM